♥♥♥♥(¯`•. .*.*YALNIZLAR FM BOARD*.*.•´¯)♥♥♥♥

♥(¯`·. ♥ YALNIZLAR FM BOARD♥ ·´¯)♥

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

EFGAN66 dan Bir Demet Vidiolar.........izleyin sasiracaksiniz bence

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
EFGAN

MesajKonu: EFGAN66 dan Bir Demet Vidiolar.........izleyin sasiracaksiniz bence   Ptsi Ağus. 10, 2009 12:29 am

Efgan dan Bir Demet.. iyi izlemeler.........

En son EFGAN tarafından Perş. Ağus. 27, 2009 4:06 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
mustiii

MesajKonu: Geri: EFGAN66 dan Bir Demet Vidiolar.........izleyin sasiracaksiniz bence   Perş. Ağus. 13, 2009 4:41 am

paylasim icin tskler abi - forumumuz pek ilgisiz :S lütfen biraz daha yogunlassa daha iyi olur - bilginize : ) daha zevkli olmasi icin
Kullanıcı profilini gör
EFGAN

MesajKonu: Geri: EFGAN66 dan Bir Demet Vidiolar.........izleyin sasiracaksiniz bence   Perş. Ağus. 13, 2009 5:05 pm

Mustafa kardes yogunlasmasi icin herkesin kendi gayretini vermesi gerek egerki gayret yoksa azim yoksa caba yoksa eldede birsey olmaz ben daha yeniyim forumunuzda vakit buldukca vidiolar eklemeye gayret ederim. Benim suan icin diyebilecegim sizlerin radyodaki dinleyicileri Foruma yönlendirmenizdir onlari nasil yönlendire biliriz diye soracak olursan yayinda olan Djlerden her firsatta forumu dinleyicilere hatirlatmalari güncel olaylardan eklentilerin oldugunu onlarinda ne düsündügünü ne yapmaliyiz diye fikirlerine bas vurulacagina yarismalar yaipalcagini daha bir cok alternatiflerle onlari foruma davet ederek canlandira bilirsiniz ama onlari kirmadan vede tatli güzel sözlerle biliyorsunuzki Atasözümüz bile vardir tatli Dil Yilani deliginden cikarir diye insaallah umdugunuz yere ulasirsiniz iyi dileklerimle......
Kullanıcı profilini gör
tutsak

MesajKonu: Geri: EFGAN66 dan Bir Demet Vidiolar.........izleyin sasiracaksiniz bence   Çarş. Ağus. 26, 2009 11:07 pm

selam ben aranızda çok yeniyim hiç birşey anlamadım vidiolar daki şarkılar çok güzel
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: EFGAN66 dan Bir Demet Vidiolar.........izleyin sasiracaksiniz bence   

EFGAN66 dan Bir Demet Vidiolar.........izleyin sasiracaksiniz bence
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası